FOTBAL: Înfrângere dură pentru FC Hermannstadt - Sibiu Independent

Por um escritor misterioso

Descrição

Sibienii au fost înfrânți în această seară cu un categoric 3 la 0 de liderul FCSB. Meciul din Superligă nu a prezentat dificultate pentru „steliști” care au dominat partida. Darius Olaru a reușit două goluri în minutele 22 și 45. iar Florinel Coman a dus scorul la 3 la 0 în repriza a doua, minutul […]
VIDEO Europa League Steaua vs Twente in 16-imi/ Posibil duel cu Plzen sau Schalke in urmatoarea faza a competitiei - HotNews.ro
VIDEO - FC Hermannstadt în cădere liberă - Înfrângere și cu Dinamo
ULTIMA ORĂ: Veste extraordinară pentru FC Hermannstadt! Va juca, în sfârșit, pe propriul stadion. Campioana CFR, prima care vizitează Sibiul
Sport
Unul dintre cei mai iubiți fotbaliști din Sibiu, antrenor la FC Hermannstadt U19 - Sibiu 100
FC Hermannstadt, înfrângere cu FCSB. Sibiul a pierdut cu 3-0 (video)
Sport
FC Hermannstadt - Stadium - Municipal Sibiu (2022)
S-au stabilit datele și orele primelor etape din Superligă. FC Hermannstadt joacă în 15 iulie, cu Farul - Sibiu 100
VIDEO - FC Hermannstadt, înfrângere cu Rapid - Măldărășanu: ”Va fi din ce în ce mai greu”
FC Hermannstadt a cerut Tribunalului Sibiu să i se declare insolvența. Ce datorii are clubul sibian
Evenimentele săptămânii 4-10 decembrie la Filarmonica de Stat Sibiu - Sibiu Independent
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)