Victorie fără emoții pentru FCSB. F.C Hermannstadt a fost învinsă cu 3 la 0

Por um escritor misterioso

Descrição

FCSB și F.C. Hermannstadt s-au înfruntat în această seară în cel mai tare meci al etapei a 20-a din Superligă. Jocul a început la ora 20:00 și s-a încheiat două ore
CFR Cluj, victorie fără emoții în fața lui Sepsi. Covăsnenii ajung la 4 înfrângeri consecutive
Hermannstadt - FCSB 0-1 » Baftă cu Omrani! FCSB n-a jucat mai nimic la Sibiu, dar se întoarce cu 3 puncte la București
Sibienii răstoarnă scorul după pauză pe ”Ilie Oană” și obțin victoria cu Chindia! FC Hermannstadt urcă pe locul 4 în play-out, Sport
Arhive Fotbal - Ora de Sibiu
FCSB - Poli Iași 2-1, în etapa #6 din Superligă
VIDEO CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Bejan a dat lovitura în prelungiri! Kolinger a fost eliminat. Farul încheie 2022 pe primul loc
VIDEO, FCSVIDEO
Meciurile din Play-off-ul Cupei României
VIDEO FC Argeş - FC Voluntari 0-2. Trupa lui Liviu Ciobotariu s-a impus fără mari emoţii şi a urcat pe locul 3 în play-out
VIDEO Florinel Coman, după victoria lui FCSB. ”Am jucat un fotbal plăcut din primul minut”. Ce a spus de Darius Olaru
FCSB - CFR Cluj 1-0, derby-record pe arena din Ghencea. Andrea Compagno, decisiv
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)