Cronică Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1

Por um escritor misterioso

Descrição

Ghanezul supersonic pe care îl transferă Gigi Becali va avea viață grea la FCSB, cel puțin în viziunea lui Emil Săndoi, fostul selecționer al naționalei de tineret a României. Este deja bine cunoscut faptul că […]
Cronică  Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de  pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1
cupa romaniei
Sepsi - Dinamo 2-1, în runda #18 din SuperLiga. Clasamentul actualizat
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
Dezvăluiri incredibile ale lui Dorin
Video Știri din categoria Video
Hermannstadt - Poli Iași 0-0, în etapa a 17-a din Superliga
LIVETEXT: FC Hermannstadt-Poli Iași, 0-0, rezultat final. Sibienii au ratat un penalty în min. 95
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
Video Poli Iași - Hermannstadt 1-3. Gabi Iancu, gol cu călcâiul, după dubla lui Silviu Balaure