FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt a terminat la egalitate cu Politehnica Iaşi, scor 0-0, vineri seara, pe Stadionul Municipal din Sibiu, într-un meci din etapa a 17-a a Superligii de fotbal. Sibienii au ratat un
We Love Sport – Politehnica Iași - din pasiune pentru sport
FC Hermannstadt a pierdut aproape o echipă de jucători. Zece contracte au ajuns la final
Hermannstadt – Poli Iași 0-0. Penalty ratat de sibieni în minutul 90+3
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
FC Botoșani - FC Hermannstadt 1-0 » Moldovenii atacă play-off-ul » Al Mawas aduce victoria! Clasamentul actualizat
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
VIDEO Hermannstadt - Poli Iaşi 0-0. Gazdele au ratat un penalty în prelungiri!
FCSB - FC Hermannstadt 2-2, Final pe Arena Națională. Vicecampioana salvează un punct din confruntarea cu sibienii
Poli Iași - Hermannstadt LIVE SCORE, ACUM, pe . Moldovenii caută primele puncte ale sezonului, SuperLiga
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
CSM Poli Iași
Hermannstadt - FCSB 1-0. Rușine pentru echipa lui Gigi Becali! „Roș-albaștrii” au pierdut după un penalty controversat și au ajuns la a treia înfrângere consecutivă