FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt a pierdut în mod dramatic două puncte în meciul de pe teren cu Politehnica Iași din etapa 17 a SuperLigii. Sibienii au ratat un penalty acordat cu VAR în minutul 90+4.
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final  dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
FC Hermannstadt vs ACSM Politehnica Iași live score, H2H and lineups
Digi Sport, program, meciuri pe - Pagina 1
FC Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Gazdele au ratat victoria pe final, după ce Petrescu a trimis pe lângă poartă de la 11 metri
Petrolul - Hermannstadt 0-0, în etapa #10 din Superliga
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
Cronică Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1
Stiri scrise de Sorin Dumitrescu: - Pagina 1
Liga 1 - Etapa 17: Rezultate şi marcatori
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)