FC Hermannstadt - FC UNIVERSITATEA Cluj - 19 mai 2023

Por um escritor misterioso

Descrição

Cumpara bilete la FC Hermannstadt - FC UNIVERSITATEA Cluj - 19 mai 2023, mai 2023, Sibiu, Stadion Municipal
Rămânem în prima ligă, dar vrem să o facem cum trebuie! Vrem să o facem cum le șade bine sibienilor!Ne vedem pe stadion?Pret bilete:Peluză- 20 RONTribuna 1 - 50 RONTribuna 2 - 40 RONLoje - 500 ronPart
U Cluj întoarce rezultatul cu Hermannstadt și merge în semifinalele Cupei României
U” Cluj a pierdut finala din Cupa României. Meciul, un „rollercoaster” emoțional pentru jucători și suporteri
FC Hermannstadt - U Cluj 2-2. Gazdele au egalat pe final printr-un gol spectaculos. Oroian a trimis o torpilă
VIDEO FC Hermannstadt - Universitatea Cluj 1-2. ”Şepcile Roşii” câştigă la ultima fază Ambele nou-promovate continuă în Superligă şi din sezonul următor
FC Hermannstadt, printre echipele cu cele mai ieftine loturi din Superligă! FCSB și campioana CFR Cluj conduc detașat!, Sport
VIDEO U Craiova 1948 - FC Hermannstadt 1-1. Duel echilibrat în Bănie, decis de două goluri superbe
FC Hermannstadt - U Cluj 1-2, din play-out SuperLiga. „Șepcile roșii” câștigă dintr-un penalty acordat în prelungiri. Cum arată clasamentul
FC Hermannstadt - U Cluj 0-1 » Istvan Kovacs a salvat brigada lui Sebastian Colțescu!
S-au pus în vânzare biletele pentru ultimul meci al sezonului, FC Hermannstadt - U Cluj - Prețuri de la 20 de lei
Universitatea Craiova - FC Hermannstadt 1-0, Golul lui Ivan și parada lui Laurențiu Popescu din ultimul minut au adus trei puncte pentru olteni