CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4

Por um escritor misterioso

Descrição

Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4
Concordia Chiajna și FC Hermannstadt au remizat fără gol într-un meci în care arbitrul Andrei
Hermannstadt - FC Argeș, etapa #29 din Liga 1, live
LIVE VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj, în direct la Prima Sport 2, luni, de la 21:00. Echipele probabile
fc hermannstadt - citeste toate articolele despre fc hermannstadt - Antena Sport
Hermannstadt a dat lovitura! Sibienii au transferat un fost jucător de la CFR Cluj - Playsport
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 2-3, după ce sibienii au reuşit să egaleze. Campioana a dat lovitura pe final prin Malele
FC Hermannstadt nu câștigă cu Unirea Dej, e la al doilea semieșec consecutiv și ratează șansa de a urca pe locul 2. Clujenii au avut forța să egaleze
VIDEO ǀ Petrolul – Hermannstadt 0-0, sibienii nu au profitat de omul în plus. Accidentare groaznică în tabăra oaspeţilor
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în Superliga
CFR 1907 FC HERMANNSTADT – CFR CLUJ 1-1
SuperLiga, etapa a 20-a: Dinamo câștigă după patru luni și speră într-un miracol. Rezultate + clasament actualizat (VIDEO)
FC Hermannstadt a zburdat cu FK Csikszereda și egalează Steaua și Concordia, însă nu-i poate depășit la golaveraj pe ”militari”! Ciucanii reușesc să marcheze primul gol în acest sezon
Hermannstadt - Farul 0-1, în prima rundă din Superliga. Experiment reușit pentru Gică Hagi
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Coșmar pentru Dan Petrescu în ultimul meci din 2022. Sibienii au dat lovitura în prelungiri - Playsport
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Sibienii i-au ajutat pe cei de la FCSB să rămână lideri. Un gol anulat de VAR
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)